Rychlá půjčka do 10 minut – 8000 Kč – i bez potvrzení o příjmu

Tato rychlá půjčka nabízí možnost, jak okamžitě dostat peníze. Pro důchodce, pro maminky na mateřské nebo rodičovské, pro zaměstnance nebo i pro podnikatele (OSVČ). 8000 Kč můžete mít ihned na účtu v bance. Při opakované půjčce můžete dostat až do 20 000 Kč. Ještě dnes! Tato rychlá půjčka nabízí možnost, jak okamžitě dostat peníze. Pro důchodce, pro maminky na mateřské nebo rodičovské, pro zaměstnance nebo i pro podnikatele (OSVČ). 8000 Kč můžete mít ihned na účtu v bance. Při opakované půjčce můžete dostat až do 20 000 Kč. Ještě dnes!

Máte-li nějaké finanční starosti, a nevíte kde rychle sehnat peníze, pak zde pro vás máme snadné řešení. Pokud by vám stačila jen menší půjčka do výplaty, třeba 8000 Kč, které můžete dostat prakticky ihned, pak je můžete mít ještě dnes.

Okamžitá půjčka bez čekání – 8000 Kč do 10 minut

Máte-li zrovna „hluboko“ kapsy, a do výplaty je zatím daleko, pak zde pro vás máme možnost, jak získat ihned, nějaké peníze navíc. Můžete si velmi snadno půjčit až 8000 Kč, a potřebujete jen minimum dokladů:

 • První půjčka maximálně do 8000 Kč
 • Běžná půjčka až do 20 000 Kč
 • Splatnost 5 až 30 dní (možnost opakovaného prodloužení)
 • Úrok 0%, platíte jen poplatek, podle zvolené doby splatnosti
 • Stačí vám jen občanka a výpis z účtu
 • Obejdete se i bez potvrzení o příjmu
 • Vyřízení do 10 minut online
 • Peníze ihned – můžete je mít ještě dnes

Rychlá půjčka do 20 000 Kč – bez ručitele a bez zástavy

U první půjčky (zde), můžete dostat maximálně 8000 Kč. Pokud svoji první půjčku řádně a včas splatíte, tak si příště můžete půjčit i více peněz. Při další půjčce to může být až do 20 000 Kč.

K vyřízení úvěru, nepotřebujete ručitele nebo dávat něco zástavy. Neplatí se žádné poplatky. U půjčky ani není běžný úrok (úrok je 0%). Platíte jen jednorázový poplatek (na konci splatnosti), podle zvolené doby.

K vyřízení potřebujete jen úplné minimum dokladů. Stačí vám jen občanka a případně výpis z bankovního účtu. Obejdete se i bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání. U vás v práci nemusí nikdo vědět, že si potřebujete rychle půjčovat peníze.

Půjčka na cokoliv i pro důchodce nebo maminky na mateřské

Získání tohoto krátkodobého nebankovního úvěru je velmi snadné. Peníze dostanete jen na občanku – stačí vám jen minimum dokladů:

 • Minimální věk 18 roků a trvalý pobyt v ČR
 • Platná občanka (občanský průkaz)
 • Výpis z bankovního účtu
 • Kontaktní email a telefon

Pokud byste nechtěli předkládat výpis z bankovního účtu, tak je to možné. V tom případě je ale potřeba doložit poslední dvě výplatní pásky (u zaměstnanců).

Nebo například doklad o peněžité pomoci v mateřství (mateřské) či rodičovské u maminek na mateřské/rodičovské.  Důchodce může případně namísto výpisu z účtu, doložit důchodový výměr. A podnikatelé (OSVČ),zase třeba daňové přiznání

Nezávazná poptávka půjčky – peníze do 10 minut

O půjčku si může požádat ihned. Stačí vyplnit následující nezávaznou poptávku. Vyřízení je bleskurychlé. Do 10 minut budete vědět, zda můžete dostat peníze ještě dnes. Jakmile odsouhlasíte podmínky, peníze jsou ihned odeslány na vás bankovní účet.

Užitečné infomace
Kalkulačky 2024
Půjčky do výplaty