Půjčka 16000 Kč do výplaty zdarma

Nabídka půjčky zdarma je určena pro nové klienty. Můžete si půjčit od 3000 Kč do 16000 Kč. Půjčku splácíte 4 měsíce. Nabídka půjčky zdarma je určena pro nové klienty. Můžete si půjčit od 3000 Kč do 16000 Kč. Půjčku splácíte 4 měsíce.

Schází Vám peníze před výplatou? To se velmi snadno může stát každému. Že mu schází peníze, a do výplaty zbývá ještě pár dní nebo týdnů. Kde v takovém případě sehnat peníze? Pro někoho to může být velmi snadná záležitost, pro někoho jiného je pak hledání půjčky do výplaty komplikované.

Nebankovní půjčka do výplaty zdarma

Najít nějakou malou půjčku do výplaty není až tak složité. Na internetu je možné najít nabídky na nejrůznější půjčky. Jsou jich desítky. A mnoho z nich nabízí možnost půjčit si peníze jen na pár dní nebo týdnů. Je to ideální řešení ve finanční nouzi před výplatou.

Řada těchto nebankovních půjček do výplaty má ale nevýhodné podmínky. Třeba to, že za půjčení 5000 Kč do výplaty pak za pár týdnů musíte následně vracet třeba 6 nebo 7 tisíc korun. A to je dost nevýhodné.

Existují ale výjimky. Můžete si půjčit až 16000 Kč na 4 měsíce a přitom budete vracet právě jen to, co jste si půjčili. Žádné úroky nebo poplatky navíc.

Provident START: První půjčka zcela zdarma

Nebankovní finanční společnost PROVIDENT nabízí všem novým klientům možnost půjčit si peníze zdarma – bez placení úroků nebo jiných poplatků:

  • Nabídka půjčky zdarma je určena pro nové klienty
  • Můžete si půjčit od 3000 Kč do 16000 Kč
  • Půjčku splácíte 4 měsíce (4x 4000 Kč – neplatíte nic navíc)

Kdo si může půjčit peníze do výplaty zdarma?

Nabídka je určena pro všechny nové klienty (ti kdo si dosud nepůjčovali peníze od společnosti PROVIDENT). Samozřejmým předpokladem je pak minimální věk 18 roků.

K vyřízení této nebankovní půjčky budete potřebovat platný občanský průkaz. Dále je potřeba doložit schopnost půjčené peníze splatit. Stačí například potvrzení příjmu, výpis z účtu nebo daňové přiznání.

Půjčka zdarma i v hotovosti

Jednou z nesporných výhod této nebankoví půjčky je i možnost vyplacení finančního obnosu v hotovosti. Pokud byste měli zájem o půjčku do výplaty v hotovosti, pak vás navštíví finanční asistent společnosti PROVIDENT a přímo u vás doma s vámi vyřídí všechny potřebné formality. A peníze Vám vyplatí v hotovosti.

Online půjčka do výplaty zdarma

Pokud byste měli zájem o nezávaznou žádost o tuto půjčku, abyste zjistili, zda i Vy máte šanci získat peníze do výplaty zdarma, bez úroků a bez poplatků, pak můžete vyplnit následující nezávaznou online žádost. Po vyplnění několika základních informací bude Vaše žádost obratem vyhodnocena. V případě splnění všech požadovaných náležitostí, pak budete obratem kontaktování a peníze mohou být velmi rychle Vaše.


Užitečné infomace
Online půjčky
Půjčky do výplaty