Nebankovní půjčka do 50 000 Kč – peníze ihned na cokoliv

Tento flexibilní úvěr, nabízí možnost kdykoliv získat až 50 000 Kč. Pokud peníze nepoužijete, tak vás to nic nestojí. Jinak stačí zaplatit minimální měsíční splátku 20% z půjčené částky. A peníze máte zase k dispozici, tak jak potřebujete. Tento flexibilní úvěr, nabízí možnost kdykoliv získat až 50 000 Kč. Pokud peníze nepoužijete, tak vás to nic nestojí. Jinak stačí zaplatit minimální měsíční splátku 20% z půjčené částky. A peníze máte zase k dispozici, tak jak potřebujete.

Pokud máte zrovna hlouběji do kapsy, tak by se vám jistě mohla hodit, pohotová finanční rezerva, kterou byste měli neustále k dispozici. A mohli z ní čerpat finanční prostředky, podle toho, jak byste potřebovali.

Takovou možnost vám nabízí i flexibilní úvěr Everyday+. Tento úvěr může být až do 50 000 Kč. Můžete z něj kdykoliv čerpat finanční prostředky na cokoliv, bez omezení. Peníze nemusíte vracet ihned naráz, stačí uhradit minimální měsíční splátku. Když peníze nečerpáte, pak vás to nic nestojí.

Flexibilní nebankovní úvěr do 50 000 Kč

Tento nebankovní flexibilní úvěr funguje podobně, jako kontokorent k bankovnímu účtu. Na začátku je vám schválen úvěrový limit (který se navíc může postupně zvyšovat, podle toho jak splácíte).

Když peníze nepotřebujete, tak za tuto službu nic neplatíte. Peníze máte kdykoliv připraveny, podle toho, jak je bude potřebovat.

Potřebujete-li zrovna nějaké peníze navíc, pak stačí zadat jednoduchý požadavek přes webové stránky nebo i jen prostřednictvím SMS zprávy a peníze máte ihned k dispozici.

Na konci měsíce, vám pak stačí zaplatit minimální splátku. O splacenou částku se vám pak zase navýší dostupný úvěrový limit

Okamžitá finanční rezerva – peníze kdykoliv k dispozici

U této půjčky máte možnost na začátku získat úvěrový limit až do 50 000 Kč. Stačí k tomu vyplnit jen jednoduchou online žádost, kterou najdete například zde.

 • Půjčka od 100 Kč do 50 000 Kč
 • Opakované čerpání finančních prostředků (vždy až do výše schváleného úvěrového limitu)
 • Minimální měsíční splátka (stačí jen 20% měsíčně)
 • Vyřízení bez ručitele a bez zástavy
 • Peníze ihned k dispozici
 • Vyřízení přes internet
 • Funguje i jako rychlá půjčka do výplaty

Jakmile je váš požadavek schválen, pak můžete finanční prostředky ihned využít na cokoliv, co právě potřebujete.

Platíte jen minimální měsíční splátku

Splátky se zde provádí měsíčně. Není potřeba ale vracet hned vše naráz. Každý měsíc vám stačí zaplatit minimální splátku, ve výši alespoň 20% z půjčené částky. Takto můžete vyčerpané finanční prostředky splácet 5 měsíců. Kdykoliv si ale můžete peníze zase půjčit znovu. A klidně i více. Podle toho, jak potřebujete.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky do 50 000 Kč?

Mezi základní předpoklady pro schválení flexibilního úvěrového limitu do 50 000 Kč patří:

 • Minimální věk 18 roků
 • Trvalé bydliště v ČR
 • Doložení kopie platného občanského průkazu
 • Vlastní bankovní účet
 • Kontaktní email a telefon
 • Doložení příjmu

Předpokladem pro schválení flexibilního úvěru do 50 000 Kč, je doložení pravidelného příjmu. Může se jednat například potvrzení o příjmu od zaměstnavatele (nesmí být starší než 3 měsíce). Kopie výplatních pásek nebo aktuální výpis z bankovního účtu. Kopie posledního daňového přiznání. Nebo i jiné doklady.

Online žádost o půjčku do 50 000 Kč

Pokud by vás zajímalo více informací, nebo pokud byste si chtěli ihned požádat o poskytnutí flexibilního úvěru, pak stačí navštívit tyto webové stránky a vyplnit zde příslušný požadavek.

Užitečné infomace
Kalkulačky 2024
Půjčky do výplaty