Rychlá půjčka do 60 000 Kč – první půjčka je zdarma (bez poplatků a bez úroků)

Potřebujete rychle peníze? Tady můžete do 10 minut dostat až 16 000 Kč zcela zdarma. Bez navýšení, bez poplatků a bez úroků. První půjčka pro nové klienty, vás nic nestojí. Opakovaně můžete dostat až 60 000 Kč, a platíte jen minimální měsíční splátky. Potřebujete rychle peníze? Tady můžete do 10 minut dostat až 16 000 Kč zcela zdarma. Bez navýšení, bez poplatků a bez úroků. První půjčka pro nové klienty, vás nic nestojí. Opakovaně můžete dostat až 60 000 Kč, a platíte jen minimální měsíční splátky.

Asi každému se někdy stane, že by potřeboval půjčit nějaké peníze navíc. Stačí nějaká neočekávaná událost, a najednou byste potřebovali rychle sehnat peníze. Kde je ale vzít, aby vás to moc nestálo? Tato rychlá půjčka, vám nabízí možnost první půjčky zdarma. Můžete si půjčit bez navýšení – bez úroků a bez poplatků.

První půjčka do 16 000 Kč je zdarma na 30 dní

Pokud vám schází peníze před výplatou, nebo byste potřebovali pár tisíc korun i z nějakého jiného důvodu, tak by vás mohla zajímat tato výhodná nabídka. Jako nový klient, zde totiž můžete dostat až 16 000 Kč na 30 dní, a nic vás to nemusí stát.

První půjčka do 16 000 Kč může být zadarmo. Bez placení úroků nebo poplatků. Stačí jen půjčené peníze včas vrátit (nejpozději do 30 dnů) a nebudete platit nic navíc.

Peníze zde navíc můžete mít velmi rychle. Půjčku je možné vyřídit jen online, přes internet s pomocí počítače nebo mobilního telefonu.

Vaše žádost může být vyřízena už do 10 minut. A peníze můžete dostat už do hodiny, na váš bankovní účet. Takže ještě dnes, je můžete využít, na co potřebuje.

Půjčky do 60 000 Kč jen s minimální splátkou

Kromě první půjčky zdarma pro nové klienty, zde ale máte možnost získat flexibilní úvěr až do 60 000 Kč. Stačí vám jen včas a řádně uhradit prví půjčku, a bude vám nabídnout vyšší flexibilní úvěrový rámec.

U něj si můžete kdykoliv vybrat finanční prostředky, tak jak potřebujete. Pokud nabídku nevyužijete, nic vás to nestojí. A když budete peníze potřebovat, můžete mít ihned k dispozici až 60 000 Kč.

Z půjčených finančních prostředků, vám pak jen stačí zaplatit minimální měsíční splátku (3% z půjčené částky). Peníze tak můžete postupně splácet i delší dobu. Nebo můžete celou sumu uhradit vyššími splátkami, nebo i jednorázově – vše naráz.

Okamžitá půjčka bez zástavy a bez ručitele

Pro vyřízení první půjčky zdarma, nebo i flexibilního úvěru až do 60 000 Kč, vám stačí jen úplné minimum dokladů:

  • Minimální věk 18 roků a trvalý pobyt na území ČR
  • Platný občanský průkaz
  • Bankovní účet u české banky na vaše jméno
  • Kontaktní email a telefon pro komunikaci

Získání půjčky je bez ručitele a bez zástavy. Obvykle se obejdete i bez doložení příjmu – i bez potvrzení ze zaměstnání. Stačí například jen výpis z bankovního účtu.

Vyřízení půjčky a peníze už do 10 minut

Získání finanční prostředků je zde velmi rychlé. Vyplníte jednoduchou online žádost a ta je ihned vyhodnocena pracovníky finanční společnosti. V procesu schvalování s vámi budou komunikovat prostřednictvím emailu nebo SMS.

Vše se dá vyřídit už do 10 minut. A peníze budou ihned odeslány na váš bankovní účet. Obvykle je tak máte k dispozici, už do hodiny. Takže je ihned můžete použít na cokoliv, co právě potřebuje.

Užitečné infomace
Kalkulačky 2024
Půjčky do výplaty