Flexibilní půjčka do 50 000 Kč – do 10 minut na účtu v bance

Hodila by se vám nebankovní kreditní karta nebo kontokorent? Tato půjčka do 50 000 Kč totiž nabízí podobné možnosti. Můžete si opakovaně půjčovat peníze až do schváleného úvěrového limitu (do 50 000 Kč). Hodila by se vám nebankovní kreditní karta nebo kontokorent? Tato půjčka do 50 000 Kč totiž nabízí podobné možnosti. Můžete si opakovaně půjčovat peníze až do schváleného úvěrového limitu (do 50 000 Kč).

Snad každý člověk potřebuje čas od času nějaké peníze navíc. Na to, aby zaplatil nutné výdaje, nebo aby si koupil něco dražšího, na co by musel dlouho šetřit. Pro nižší částky je možné použít kontokorent k bankovnímu účtu nebo i kreditní kartu.

Podobnou službu – jako je kontokorent k bankovnímu účtu nebo kreditní karta – vám může nabídnout i tato flexibilní nebankovní půjčka. Můžete zde dostat úvěrový limit do 50 000 Kč a čerpat z něj podle potřeby. Stačí, když následně uhradíte pravidelnou minimální měsíční splátku ve výši 20% a peníze máte zase k dispozici, pro další použití.

Okamžitá půjčka 5000 Kč do 10 minut na účet v bance

Tato nabídka je určena všem, kdo potřebují peníze. Velmi rychle – do 10 minut – zde můžete získat rychlou nebankovní půjčku do 5000 Kč. Třeba když vám schází peníze do výplaty. Nebo když prostě nutně potřebujete nějaké finanční prostředky navíc.

Pokud následně podepište papírovou smlouvu a budete řádně splácet pravidelné měsíční splátky, úvěrový limit se vám může navýšit až do 50 000 Kč.

 • První půjčka do 5000 Kč
 • Při podpisu smlouvy úvěrový limit 8000 Kč
 • Při pravidelném splácení se úvěrový limit zvýší na 50 000 Kč
 • Stačí jen minimální měsíční splátka (20%)
 • Bez ručitele a bez zástavy
 • Bez poplatků předem – neplatíte ze schválení smlouvy nebo vedení úvěrového účtu, platí se poplatky jen za vyčerpané finanční prostředky
 • Velmi rychlé vyřízení – do 10 minut máte peníze na účtu

Flexibilní půjčka do 50 000 Kč i pro důchodce a ženy na mateřské nebo rodičovské

Tato půjčka je k dispozici všem, kdo mají alespoň nějaký minimální pravidelný příjem. Pokud jste například důchodce (invalidní nebo starobní), tak vám stačí doložení důchodu a půjčka může být vaše. Peníze zde mohou získat i ženy na mateřské nebo rodičovské. Pokud dostávají pravidelně peněžitou pomoc v mateřství nebo rodičovský příspěvek.

Půjčka je pochopitelně k dispozici i pro zaměstnance, nebo pro OSVČ. Stačí, pokud doložíte výpis z bankovního účtu. Nebo případně výplatní pásky za poslední dva měsíce. U OSVČ to může být daňové přiznání nebo i jiné doklady o příjmech.

Jaké jsou podmínky pro rychlé schválení půjčky?

 • Minimální věk 18 roků
 • Platný občanský průkaz
 • Vlastní bankovní účet
 • Doložení výpisu z účtu (kde bude vidět pravidelný příjem, nebo doložení příjmu jinou formou)
 • Mobilní telefon a emailovou adresu

Půjčka je poskytována jen lidem bez exekuce a insolvence. Pokud byste byli v insolvenci nebo exekuci, tak vám žádost schválena být nemůže. To, že splácíte půjčku i u nějaké jiné finanční sopečnosti, ale nemusí být překážkou.

Peníze do 10 minut na účtu v bance – ještě dnes:

Máte-li zájem o nezávazné posouzení, zda máte šanci na schválení půjčky do 50 000 Kč, pak stačí vyplnit tento formulář. Ihned se dozvíte, zda splňujete podmínky. Po schválení úvěru mohou být finanční prostředky do 10 minut na všem bankovním účtu. Ještě dnes je můžete použít na to, na co právě potřebujete:

Užitečné infomace
Kalkulačky 2024
Půjčky do výplaty