Rychlá nebankovní půjčka do 10 000 Kč i na splátky

Podívejte se na srovnání nebankovních půjček, kde můžete dostat částku do 10 000 Kč na 30 dní nebo i na delší dobu na splátky. Peníze zde můžete mít i zadarmo (bez poplatků a bez úroků). Vše potřebné vyřídíte přes internet, během pár minut a peníze máte ještě dnes. Podívejte se na srovnání nebankovních půjček, kde můžete dostat částku do 10 000 Kč na 30 dní nebo i na delší dobu na splátky. Peníze zde můžete mít i zadarmo (bez poplatků a bez úroků). Vše potřebné vyřídíte přes internet, během pár minut a peníze máte ještě dnes.

Nebankovní společnosti nabízí rychlé půjčky, které si obvykle vyřídíte jen přes internet. Někde to je možné i po telefonu (někdy je k dispozici i bezplatná telefonní linka). Skoro všechny nebankovní půjčky nabízí možnost získat peníze ihned – ještě dnes, do 15 minut nebo do hodiny.

V tomto srovnání se podíváme na 4 nebankovní půjčky, kde si můžete říci o částku minimálně do 10 000 Kč (nebo i více). Podíváme se, jaké jsou podmínky, kolik vás to bude stát. Jestli si můžete půjčit bez doložení příjmu nebo jaké jsou podmínky.

Nebankovní půjčka do 10 000 Kč

Většina těchto nebankovních půjček je nabízena, jako krátkodobý úvěr (třeba když potřebujete peníze do výplaty).  Takže peníze musíte vracet do 30 dní. V našem srovnání je ale i jedna půjčka, kterou můžete mít na splátky:

Půjčka od Providentu na splátky (do 16 000 Kč na 4 měsíce)

Nebankovní společnost Provident nabízí pro nové klienty půjčku Start, kterou můžete dostat i v hotovosti (třeba i o víkendu). Jako nový klient můžete mít tuto půjčku zcela zdarma. Neplatíte žádné poplatky nebo úroky. Zaplatíte jenom 4 měsíční splátky po 4000 Kč.

Proto je v našem srovnání na prvním místě. Pokud vám stačí částka do 16 000 Kč na 4 měsíce (4 měsíční splátky), tak je to nejvýhodnější dostupná nabídka. Půjčka vás nic nestojí, ani 1 Kč navíc.

U půjčky od Providentu potřebuje platný občanský průkaz nebo pas. Také je zde požadováno doložení příjmu (výplatní pásky, výpis z účtu nebo u OSVČ daňové přiznání). O půjčku je možné požádat přes internet nebo na bezplatné telefonní lince.

Více informací o této nabídce a online žádost

Půjčka SIM do 12 000 Kč na 30 dní

Finanční společnost SIM PŮJČKA s.r.o. nabízí krátkodobý úvěr na 30 dní. U první půjčky může dostat částku do 12 000 Kč. Tato půjčka už ale určitě není zadarmo. Neplatíte zde nic předem, ale za 30 dní, až budete vracet půjčenou částku, budete muset zaplatit i příslušný poplatek. A ten je u částky 12 000 Kč na 30 dní ve výši 5340,84 Kč. Takže je to poměrně hodně drahá půjčka

K získání úvěru se ani zde neobejdete bez platných osobních dokladů (jsou potřeba dva doklady totožnosti). A také se to neobejde bez doložení příjmu. Musíte doložit pravidelný příjem minimálně za poslední dva měsíce – výpis z účtu, potvrzení ze zaměstnání, výplatní páska.

Půjčka Credit Go do 10 000 Kč na 30 dní

Společnost Emma´s credit s.r.o. nabízí půjčku Credit Go do 10 000 Kč. I tento úvěr je maximálně na 30 dní.  Žádost je možné vyřídit po telefonu nebo přes internet. Půjčka také není zadarmo, peníze vracíte navýšené o poplatek.

U půjčky 10 000 Kč na 30 dní byste měli zaplatit poplatek ve výši 4290 Kč (celkem tedy vracíte 14290 Kč za 30 dní).

Tato společnost ale nabízí různé akce, kdy je například možné získat 50% slevu. Pak vás půjčka na 30 dní stojí jenom 2145 Kč. A to už je přece jen o něco málo výhodnější.

O peníze si zde požádáte přes internet nebo i po telefonu. Jsou potřeba osobní doklady a doložení příjmu. Půjčit si mohou například i ženy na mateřské nebo rodičovské. Je požadován alespoň nějaký minimální příjem, nemusí to ale být jenom výplata ze zaměstnání.

Více informací o této nabídce a online žádost

Půjčka Coolcredit.cz do 10 000 Kč na 30 dní

Poslední společností v našem srovnání, je COOL CREDIT, s.r.o. Zde máte také šanci dostat částku do 10 000 Kč (jako nový klient, při opakované žádosti je k dispozici až 20 000 Kč). Peníze máte na 30 dní a budete vás to stát 3 250 Kč (vracíte 13 250 Kč).

U této půjčky je možnost vyřízení všeho potřebného do 5 minut a peníze máte na účtu v bance už do hodiny (pokud se jedná o převod v rámci jedné banky). K vyřízení potřebujete kopii OP a také dvě poslední výplatní pásky nebo výpis z účtu.

Více informací o této nabídce a online žádost

Užitečné infomace
Kalkulačky 2024
Půjčky do výplaty