Nebankovní úvěr 50 000 Kč i pro lidi s exekucí

Nebankovní úvěr do 50 000 Kč, až na 12 měsíců, který je dostupný i pro lidi v exekuci nebo bez zaměstnání. Vyřízení je možné i bez potvrzení o příjmu. Peníze můžete dostat v hotovosti na ruku nebo převodem na účet v bance ještě dnes. Je to bez poplatků předem, bez ručitele a bez zástavy. Nebankovní úvěr do 50 000 Kč, až na 12 měsíců, který je dostupný i pro lidi v exekuci nebo bez zaměstnání. Vyřízení je možné i bez potvrzení o příjmu. Peníze můžete dostat v hotovosti na ruku nebo převodem na účet v bance ještě dnes. Je to bez poplatků předem, bez ručitele a bez zástavy.

Půjčit si peníze, není vždy tak jednoduché, jak se o tom snaží přesvědčit reklamy na internetu nebo v televizi. Banky nebo i nebankovní společnosti nejraději půjčují peníze těm, kdo je vlastně ani nepotřebují. Lidem s vysokými příjmy, nebo těm kdo mají nějaký majetek apod.

Není příliš snadné, půjčit si peníze, když máte nízký příjem (nebo jste dokonce úplně bez zaměstnání a bez příjmu). Nebo v situaci, kdy máte nějaké dluhy a jste třeba v exekuci. To je pak hodně složité.

Pokud už někdo nabízí půjčky i pro lidi bez příjmu, bez zaměstnání nebo pro lidi v exekuci, pak se obvykle jedná jen o nějakou malou půjčku. Pár tisíc korun do výplaty, na krátkou dobu.

Jsou ale i jiné možnosti, jak si půjčit peníze, když je právě potřebuje.

Solidní nebankovní úvěr do 50 000 Kč i pro lidi s exekucí

Například tento nebankovní úvěr, nabízí až 50 000 Kč na 12 měsíců. Není to tedy žádná krátkodobá půjčka do výplaty, kde byste museli peníze vracet už za pár dní nebo týdnů.

U tohoto úvěru, se platí splátky podle dohodnutého splátkového kalendáře, pravidelně každý měsíc. Splátky si můžete rozložit na dobu od 3 do 12 měsíců. Od toho se odvíjí i výše splátky.

O peníze si zde může požádat každý, kdo je potřebuje. Všechny žádosti jsou posuzovány individuálně. Nemusí tak vadit ani to, že jste někdy v minulosti byli v exekuci (nebo dokonce stále jste), nebo že máte nízký příjem, nebo nemůžete doložit potvrzení o příjmu.

Neříkáme, že půjčka je automaticky dostupná všem v exekuci, nebo všem, kdo jsou bez příjmu. To určitě ne. Není to ale jediná věc, co by rozhodovala o tom, zda vám bude půjčka schválena nebo ne.

Půjčka do 50 000 Kč i bez potvrzení o příjmu

Půjčení peněz je zde velmi snadné. Stačí vám vyplnit jednoduchou nezávaznou poptávku a obratem dostanete všechny potřebné informace o podmínkách a parametrech půjčky. Mezí ty základní patří:

 • Nebankovní úvěr od 10 000 Kč do 50 000 Kč
 • Splatnost úvěru od 3 do 12 měsíců, pravidelné měsíční splátky
 • Vyřízení online, přes internet nebo během osobní schůzky
 • Peníze dostanete v hotovosti při podpisu smlouvy, nebo převodem na účet v bance
 • Bez placení poplatků předem
 • Bez ručitele a bez zástavy
 • Vyřízení i bez potvrzení o příjmu
 • Exekuce nevadí (pokud bude doložena schopnost splácet)

Co je potřeba k získání půjčky i pro lidi s exekucí

Pokud byste chtěli uvažovat o získání této půjčky, pak je zde několik základních předpokladů, které byste měli splňovat, abyste měli šanci na úspěšné schválení úvěru:

 • Minimální věk alespoň 21 roků (maximálně pak do 75 roků)
 • Platné osobní doklady (občanský průkaz)
 • Doložení schopnosti splácet (výpis za bankovního účtu apod., jde to i bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání)
 • Uvedení pravdivých informací o tom, jaké jsou vaše závazky (jiné půjčky, dluhy, exekuce apod.)
 • Kontaktní telefon, email, vlastní bankovní účet

Peníze v hotovosti na ruku nebo ještě dnes na účet v bance

U půjčky jsou dvě možnosti – můžete si ji vyřídit kompletně přes internet. Pak dostanete peníze na účet v bance. Při rychlém doložení všech požadovaných podkladů, může být půjčka schválena do hodiny a peníze máte na účtu v bance ještě dnes.

Nebo se můžete domluvit i na osobní schůzce na pobočce nebankovní společnosti. Pak vše potřebné vyřídíte přímo na místě a peníze můžete dostat ihned v hotovosti na ruku.

Nebankovní úvěr do 50 000 Kč na cokoliv

Pokud byste chtěli získat více informací, nebo máte zájem o tuto půjčku, pak stačí vyplnit nezávaznou poptávku. Obratem obdržíte všechny podrobné informace.

Užitečné infomace
Kalkulačky 2024
Půjčky do výplaty